אפל אישרה היום את iPados 16.1 ו- iOS 16.1 תאריך שחרור גרסה סופית. הנה הפרטים.

אמנם אפל לא אישרה במפורש כי iOS 16.1 ישוחרר באותו תאריך, כלומר 24 באוקטובר, שנראה כעת מאוד סביר.

החברה פרסמה היום גם את ה- iOS 16.1 הראשון ואת המועמד לשחרור iPados 16.1 למפתחים, ככל הנראה לקראת שחרור ציבורי של שניהם בשבוע הבא.

אפל אישרה את תאריך השחרור של iPados 16.1 כהערת שוליים בהודעה לעיתונות עבור רענון ה- iPad ו- iPad Pro החדשים שלה, שהוכרז היום. הודעות לעיתונות מציינות למעשה את iPados 16, אם כי זהו עדכון שאפל דילגה על ידי iPados 16.1. מהלך זה הגיע לאחר שהחברה עיכבה את ההשקה של iPados 16 כדי להתמודד עם סוגיות מתמשכות הנוגעות לתכונה של מנהל הבמה שלה, ודילגה לחלוטין על השחרור.

מנהל הבמה הוא תכונה חדשה מבוססת חלונות ריבוי משימות שאפל מוסיפה לאייפד עם המהדורה הזו של iPados 16.1. במהלך תוכנית הבטא שמענו דיווחים שונים על סוגיות שנגרמות על ידי התכונה, כאשר אפל מעלה על פי הדיווחים לטפל באלה לפני שחרורו. עם אייפדוס 16.1 עכשיו מעבר לפינה, מקווה שהנושאים של מנהל הבמה עומדים מאחוריו.

באשר ל- iOS 16.1, עדכון זה יביא פעילויות חיות ויותר לאייפון. שיפורים אחרים כוללים הבאת מחוון אחוזי הסוללה למכשירים נוספים, הוספת תכונה שגובה רק בעת שימוש באנרגיה נקייה יותר ותמיכה בכך שהיא מסוגלת להשתמש ב- Apple Fitness+ ללא Apple Watch.

יתכן שתרצה לבדוק:

הורד: iOS 16.1 / iPados 16.1 RC OTA שוחרר

כיצד לתקן iOS Bad 16 ניקוז חיי סוללה [מדריך]

Jailbreak iOS 16.0.3 בעדכון סטטוס אייפון ואייפד

מכשירי iOS 16 תואמים ותומכים באייפון, iPad, iPod Touch

iOS 16 תכונות נסתרות: 100+ שינויים שאפל לא סיפרה לנו על

הורד: iOS 16.0.3 קובץ פרופיל OTA, קישורי IPSW שפורסמו

הורד iOS 16 קישורי IPSW סופיים והתקין ב- iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus [הדרכה]

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו כמו עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *