גרסת הבטא השנייה של AC1DSN0W מוצעת כעת להורדה. היה צורך לבטל את הגרסה הראשונה מאוד מההפצה בגלל בעיות משפטיות בקידוד שלה.

עם העדכון, כעת יש לך בחירה חדשה לפריצת גאדג’ט של אפל הפועל ב- iOS 5 וכן 5.0.1 ב- Mac Running Os X Lion או Leopard Snow. העמידה בגאדג’טים האיכותיים ביותר של אפל תואמת את השירות:

iPhone 3GS

אייפון 4

iPod Touch (Gen 4)

הצעדים בתהליך פורץ הכלא דומים תוך שימוש בבטא הראשון, אולם אנו נכסה אותם ממש גם כאן.

אנא בדק את ההדרכה בשלמותו וקראו כל שלב בזהירות. דילוג על שלב או לא לעמוד בכיוונים המקיפים עלול לפגוע במכשיר שלך. כמו תמיד, המשך על אחריותך בלבד. קחו בחשבון, השירות עדיין נמצא בשלב ההתקדמות המוקדם.

השלמת ההדרכה תביא למכשיר שבור כלא קשור. זה אומר שהאייפון שלך לא יעבוד אם הוא יופעל מחדש או יכבה. אם נגמר לך הסוללה, למשל, תצטרך ללכת שוב עם תהליך האתחול הקשור כדי לאתחל את הטלפון שלך מחדש. אנו נסקור הרבה יותר על זה אחר כך.

לפני שנתחיל, הסר את אזור העבודה שלך כמו גם וודא שהמחשב שלך מחובר למקור חשמל כמו גם לאייפון או iPod touch שלך נמצא בקרבת מקום. כמו כן תדרישה כבל סנכרון USB תואם של Apple.

בשלב הבא, הורד את העמידה בקובץ:

AC1DSN0W BETA 2 עבור מק [קישור להורדה].

שלב 1: קישור ל- iOS גאדג’ט ל- Mac שלך דרך מחבר ה- USB בן 30 פינים.

שלב 2: כיבוי הגאדג’ט שלך לחלוטין.

שלב 3: כעת לחץ על Show Assistant ועקוב אחר ההוראות שעל המסך בדיוק כיצד לעבור למצב DFU.

שלב 4: כאשר במצב DFU, כעת לחץ על כפתור ה- Jailbreak. היה סבלני, זה עשוי לקחת זמן מה, בסיום, הגאדג’ט שלך יאתחל מחדש כמו גם אתחל למצב הכלא.

הצעדים הבאים יידרשו בעת הפעלה מחדש של מכשיר שבור כלא. התהליך נקרא אתחול קשור.

שלב 5: מיקום הגאדג’ט שלך למצב DFU.

שלב 6: כעת לחץ על אפשרות האתחול הקשורה.

לאחר השלב האחרון, יהיה לך גאדג’ט שבור כלא עם התקנת Cydia. לחלופין, אתה יכול להגדיר חבילה “SemiteTher” מ- Bigboss Repo של Cydia: כדי לקבל את Jailbreak המחויב למחצה על ה- iPhone או iPod touch הנתמך שלך.

המשך להתעדכן לעדכון הבא של AC1DSN0W. המעצבים מבטיחים תכונות רבות רבות יותר בדרך, כולל היכולת לפרוץ גאדג’ט מרחוק.

עם זאת, אתה יכול לבחור טכניקות אחרות כדי לפרוץ את גאדג’ט iOS שלך הפועל ב- iOS 5.x. עבור IOS פורץ IOS 5 קשורים באמצעות redsn0w, אתה יכול לעמוד במדריך הכולל שלנו שלב אחר שלב שפורסם כאן, או ממש כאן אם ברצונך להשתמש ב- Sn0Wbreeze ב- Windows. מכיוון ש- Jailbreak ב- iOS 5 מוגבל כרגע לאתחול קשור בלבד, אתה יכול להגדיר תיקון ‘Semitether’ (הוראות כאן) מ- Cydia כדי להפוך את Jailbreak שלך למחצה ב- iOS 5. לאלו מכם ב- iOS 5.0.1 יכולים לעמוד בהם ההוראות שלנו שפורסמו ממש כאן בדיוק כיצד לנקוט בריצה תוך שימוש ב- redsn0w או ממש כאן תוך שימוש ב- sn0wbreeze.

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכניות ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *