אפל הגישה תביעת הפרת פטנטים נגד סמסונג בגין קו המוצרים של גלקסי. אפל טוענת כי סמסונג הפרה את זכויותיהם עם הטלפונים של גלקסי וכרטיסייה על ידי הפרת פטנטים שונים שהוקצו לאפל על ידי PTO האמריקני.

מלבד טענות ההפרה של הפטנטים השונים, אפל חושבת גם כי הטלפונים של סמסונג גלקסי וכרטיס נראים כמו אייפון ואייפד בהתאמה, וזו הפרה בשם “שמלת סחר”.

בלשונית הגלקסי יש את העיצוב שלה שנלקח מהאייפד מיחס המבט, צורה מלבנית, פינות מעוגלות וגבול שחור דומה, כמעט הכל הושפע מהאייפד של אפל. בהתחשב בכך שהכרטיסייה Galaxy נועדה לספק כמעט את אותם משתמשי שוק שאוהבים להשתמש באנדרואיד כמערכת הפעלה, אני חושב שסמסונג אכן הושפעו אבל “העתקתי” היא מילה מעט קיצונית מדי. “טאבלט המחשבים של גלקסי לשונית של סמסונג מעתיק בעבדות גם שילוב של כמה אלמנטים של שמלת הסחר בתצורת המוצר של אפל”, אמרה אפל בתביעה.

אפל מצפה לקבל קנייה מרסנת נגד סמסונג שהיא ספקית מרכזית בתעשיית הסמארטפונים. נציג מאפל אמר להתגייס:

לא במקרה המוצרים העדכניים ביותר של סמסונג נראים כמו האייפון והאייפד, מצורת החומרה ועד ממשק המשתמש ואפילו האריזה. סוג זה של העתקה בוטה אינו נכון, ואנחנו צריכים להבטיח את הבית האינטלקטואלי של אפל כאשר חברות גונבות את הרעיונות שלנו.

אם אפל חושבת שסמסונג מפרה את זכויותיהם די הרבה זמן, אני לגמרי לא מצליחה להבין מדוע אפל ייקח זאת זמן רב להגיש תביעה. אחרי שכל הזכויות הופרות מהיום הראשון.

יתכן שתרצה לבדוק:

פטנט עיצוב מאושר של אפל לאייפון 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS ו- iPod Touch

אפל אישרה פטנטים עיצוביים ל”שגלת נעילה “ו-” פופ אותיות מקלדת ”

אפל מאושרת על פטנטים עיצוביים לאייפון 4 ו- iPad

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר או להצטרף לדף המעריצים שלנו בפייסבוק כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל ואפל.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *