בינואר, אינפוגרפיקה מעניינת הגיחה בהשוואה לכמות האחסון בפועל שהסמארטפונים שלנו מציעים לעומת היכולת המצוטטת, והיא הראתה כי הגלקסיה של סמסונג S4 היה האשם הגדול ביותר למילוי מכשירים עם תוכנות Bloatware. לעומת זאת, ה- iPhone 5C הציע את האחסון המרב ביותר עבור מכשיר של 16 ג’יגה -בייט, והשחרור רק אתמול של iPhone 5C חדש של 8 ג’יגה -בייט השליך את הנתון המרתק שמבחינת האחסון בפועל, ה- Galaxy S4 של 16 ג’יגה -בייט הוא 3.7 ג’יגה -בייט לפני אפל של אפל של אפל iPhone 5C חדש של 8 ג’יגה -בייט.

מצב האחסון נראה לכאורה ומיובש בעיני הצרכן, ומדוע לא? כשנכנסים לחנות לאסוף סמארטפון חדש, ניתן היה לצפות שסמארטפון של 16 ג’יגה -בייט מספק אחד יוכל לארוז את אותה כמות של סרטים, מוסיקה, אפליקציות ואחרים מספוא כזה כמו הדגם הבא, אך כגרפיקה הקודמת מחוקר שוק הטכנולוגי שמצא, זה פשוט לא המקרה.

עם ה- iPhone 5C החדש, אפל הפילה את המחיר כדי לשקף את יכולת האחסון החדשה, אך בעוד ש- Samsung Galaxy S4, עם אחסון של 16 ג’יגה -בייט, עשוי להיראות כמו סיכוי אטרקטיבי יותר אם אתה גדול בשירותי הבידור שלך, המציאות היא זאת עם כל כך הרבה אפליקציות, שירותים נוספים, ומשגר TouchWiz היושב על גבי אנדרואיד, אתה למעשה נשאר עם מעט מאוד נדל”ן כדי לשחק איתם.

בטח, ה- iPhone 5C צריך להתמודד עם iOS והמגוון של אפליקציות של אפל של אפליקציות, אך החומרה שאליה היא משפיעה על כמות המרחב שנשאר היא מינימלית בהשוואה לחלק מהמכשירים הבולטים האחרים בשוק. לאחר שביצעו את כל העומס הנוסף, הבעלים של ה- Galaxy S4 של 16 ג’יגה -בייט נותרו עם 8.56 ג’יגה -בייט בלבד לשימוש בעצמם, ואילו זה לא האשם היחיד, זה ללא ספק הגרוע ביותר.

במובן מסוים, הרעיון של כמות האחסון שנכתבה על האריזה הופך להיות שגיאה, באופן דומה אליו מספר מגה -פיקסל המצוטט לחיישן של מצלמה אינו בהכרח משקף את הביצועים הכוללים שלו.

אך בעוד ש- HTC, למשל, עשתה ניסיונות להפיג את ‘מיתוס המגה-פיקסל’ המשפיע על קהילת הנקודה והצילום, אולי צריכה להיות תנועה כדי להדגיש את העובדה שהצרכן מטעה בסופו של דבר על כמה ‘אחסון’ הוא למעשה מחוץ להישג יד, בזכות מספר האפליקציות שגם יצרני ציוד מקורי וגם נשאים מחליטים לזרוק למידה טובה.

(מקור: AppleInsider)

אתה יכול לעקוב אחרינו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את דף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ביותר ממיקרוסופט, גוגל, אפל והאינטרנט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *