במספר מכשירים, Nexus S, Nexus One, Verizon LG G2, Xperia Z, Xperia T, Xperia V, HTC One, Verizon Moto X, Samsung Galaxy S4 As כמו עכשיו על ה- HD2 המיושן ועם זאת חזק במיוחד, כמו גם HTC HD2; מכשיר ה- Qualcomm QSD8250 Snapdragon, מכשיר עקרב 1 ג’יגה הרץ שנועד להריץ את מערכת ההפעלה של Windows, מחזיק כעת בהגדרה גבוהה המריצה כמעט את כל מערכת ההפעלה הניידת המוצעת כולל אובונטו, פיירפוקס, אנדרואיד, מיגו כמו גם עוד כמה. כיום, סצנת האנדרואיד בגאדג’ט האגדי הזה מקבלת תפנית חדשה כאשר אנדרואיד גרסה 4.4 קיטקט נוחת עליו דרך Slimkat ROM.

סלימקט, מובן היטב כסלמביאן בתקופת ג’לי שעועית, הוא כיום רום מותאם אישית של אנדרואיד המבוסס על Kitkat 4.4 שנקנה לך על ידי הצוות הדלים. ה- Slimkat 4.4 מתפתח עבור HTC HD2 נערך כמו גם מסופק על ידי Chautruongthinh בפורומים של XDA. המהדורה הראשונה (בטא 1) נעשתה ב -1 בדצמבר כמו גם כפי שדווחו על ידי המשתמשים, האודיו, ממשק המגע, Bluetooth כמו גם פונקציות יסודיות אחרות עובדים היטב, למעט WiFi כמו גם כרטיס SD, אפילו הטלפון אפליקציה (חייבת לבחור רשת באופן ידני כדי לגרום לשיחות טלפון לעבוד כמו גם נתונים לא עובדים) כמו גם למצלמה יש תקלות. מאז הבנייה הראשונה הזו, אלה היו צפויים אולם ה- DEV כבר הצהיר כמו גם את המאמצים הראויים שלו לתקן בעיות בהקדם האפשרי. ה- DEV כבר ציין כי NativeSD & DirectSD לא יעבדו, נכון לעכשיו. כמו גם ריפוי מותאם אישית של 4EXT מוצע מאוד להתקנתו.

אם אתה מספיק סבלני, יכול לסבול כמה באגים (לעת עתה), להבין את הסכנה להתקנת ROM בהתאמה אישית כמו גם נחושים לשים את השימוש בגרסת האנדרואיד האחרונה ב- HD2 שלך, אתה מוזמן להצטרף ליהנות מ טעם שוקולטי של Kitkat.

עבור תכונות המוצעות על ידי Slimkat, קדימה לאתר Slimroms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *