אמזון משתמשת כרגע בשיעור היוון במערכת שמבטיחה להפוך את WiFi “כל כך טוב, לעולם לא תאמין על זה שוב.” אם אתם נמצאים בנכס מגורים או מסחרי אחד או שניים, כמו גם חווים בעיות עם אות WiFi, אז הצעה זו במערכת Eero Pro Wifi בבעלות אמזון תאפשר לכם לחסוך 60 דולר מיידי במחיר המכירה הרגיל.

למי שעשוי להיות כעת במיוחד עם סוג זה של טכנולוגיה, יצרנים בדרך כלל מתייחסים לסוג זה של חומרה כ”מערכת WiFi של שלמה “או” מערכת רשת “. שתי הטרמינולוגיות מדויקות כמו גם שניהם מצביעים בעיקר על אותו הדבר בדיוק כשאתה נראה מתחת למכסה המנוע בביצועים המשמשים את המוצר. אם יש לך אזורים שחורים ברורים בנכס המגורים או המסחרי שלך או שאתה נתקל בבעיות בקישוריות, אז מערכת Eero Pro צריכה לסייע בכך.

הצעה זו הולכת להשיג את המערכת הראשית שלך 1 Eero Pro, כמו גם משואת Eero יחידה שנוצרת לקשר ללא מאמץ למערכת Eero Pro הראשית בקנייה כדי לייצר רשת בלתי ניתנת לגילוי רשת בתוך הנכס. מערך זה מחליף את נתב ה- WiFi הסטנדרטי בבית, כמו גם שולל את הדרישה לדברים כמו מרחיבי WiFi כמו גם מאיצים שהרבה אנשים ניקדו סביב רכושם. כאשר הם מזווגים כמו גם מחוברים, יהיה נגיש רשת מהירה כמו גם אמין המופעלת על ידי אינטרנט המתאימה לאינטרנט.

זה גם עבור חומרת Eero מהדור השני שמבטיחה להיות 2x מהירה כמו מערכת ה- WiFi המקורית, מה שמעיד שעליך לקבל מהירויות מהירות בוערות בכל מקום שאתה נמצא בנכס. מערכת ההתאמה יחד פועלת על ידי שימוש בחידוש המובנה של Truemesh כדי לאפשר ל- Eero להתאים את רשת Wiifi למנף כמה אלחוטי להשיג גישה לנקודות לייצור חווית אינטרנט אמין במיוחד, והכל במערכת WiFi אחת המתאימה.

כמו כן, זה מהיר מאוד כמו גם מזרחה להתקנה, ומציין כי די הרבה כל אדם מסוגל לגרום לזה לעבוד עם מעט מאוד מהומה, כמו גם מבלי שיש לו ידע טכני. תפסו את זה אידיאלי עכשיו מהקישור למטה בקנייה כדי להפיק תועלת מהפחתת העלות הנוכחית בה נעשה שימוש באמזון.

קנה: Eero Pro מתאימים יחד למערכת wifi מאמזון: 239 $ | מחיר מקורי: 299 $

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

Checkra1n iOS 13.1.2 Jailbreak על בסיס Checkm8 ניצול ‘הוכרז’

Jailbreak iOS 13.1.2 ב- iPhone X, SE Demoded באמצעות Checkm8 ניצול

הורד: iOS 13.2 Beta 2 קישורי IPSW, עדכון OTA יחד עם iPados 13.2 Beta 2 שוחרר

הורד: iOS 13.1.2 / iPados 13.1.2 קישורי IPSW, עדכון OTA שפורסם עבור iPhone כמו גם iPad

שדרוג לאחור iOS 13.1.2 / ipados 13.1.2 ל- iOS 13.1.1 / 13.1 / 13.0 / 12.1.4, הנה איך

המצב הטוב ביותר לאייפון 11, 11 פרו מקסימום עם עיצוב דק, ארנק, דק במיוחד? הנה הבחירות המובילות שלנו [רשימה]

אייפון 11 /11 Pro Max מגן עם זכוכית מחוסמת: ממש הנה הטובות ביותר

התקן WhatsApp Web באייפד בזכות iOS 13 כמו גם iPados 13.1

Jailbreak iOS 13 / 13.1 עדכון תנאי [עודכן ברציפות עם רוב המידע הנוכחי]

iOS 13.1 עדכון Jailbreak: תיקוני חומרי בטיחות כמו גם טלאים מעמיקים על ידי אפל

אתה יכול לציית אלינו בטוויטר, או באינסטגרם, ואפילו לדאוג לדף הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל הזרם ממיקרוסופט, גוגל, אפל, כמו גם באינטרנט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *