קבוצה חדשה של סרטונים הפכו את השיטה שלהם ליוטיוב, אולם בניגוד לסרטון שפיטר מהנדס אפל, נראה כי אלה אושר אפל. הסרטונים החדשים מספקים לנו מבט טוב יותר על ספינת הדגל החדשה של אפל, כולל התמקדות בבתיבת חומרה, הגדרת Deal עם ID – מערכת איתור הפנים החדשה של אפל – כמו גם יותר.

הסרטון הראשון מאוד מציג סקירה מהירה, סקירה כללית כמו גם הצצה בספר הסיביות הקטן שנשלח בתיבה יחד עם אייפון X.

זהו ספר יד מודפס קטן המספק טיפים כמו גם טכניקות ליחידים לגבי הגדרת Deal Deal עם ID, כמו גם ניווט עם מערכת ההפעלה במכשיר. ברור שזה הוצב במיקום כדי לעזור לאלה שעשויים להיאבק להסתובב ב- iOS מבלי שכפתור בית יהיה במקום. הסרטון גם מראה כי הוצאת 999 $ מביא לך כמה מדבקות לוגו של אפל כדי להיצמד בכל מקום שאתה רואה לנכון.

הסרטונים האחרים הם מאיפה התובנה המרתקת יותר מגיעה. אחד הסרטונים כולל את הכותרת “ביקורת מעשית” וכן מסתכל על כמה מהאלמנטים המרתקים יותר של חומרת הדגל החדשה של אפל, כולל הפונקציונליות התלת-ממדית המדהימה, בנוסף לשימושיות הגאדג’ט כשהוא באמת נמצא ידיו של המשתמש. יוצר הסרטון מסתכל גם על Arkit במכשיר, שהוא מסגרת האמת המוגברת החדשה של אפל, המנצלת את כוחו של שבב ביוני A11 בתוך iPhone X.

כמו כן יש סרטון שמסתכל מעמיק יותר על העסקה עם תעודת זהות, כמו גם בדיוק כיצד אדם בפועל היה מגדיר את הביצועים האלה כמו גם לאמן את הגאדג’ט להכיר בפנים, בעוד שכמה סרטונים אחרים מתמקדים באלמנטים אחרים של גאדג’ט כמו פיתוח כמו גם איכות מסך OLED.

אנו בטוחים לראות הרבה יותר סרטונים המגיעים באינטרנט בימים הקרובים כמו גם שבועות שבהם הצרכנים מתחילים רשמית לקבל את הגאדג’ט לחייהם. אתה יכול לבדוק את הסרטונים של iPhone X המוטמעים למטה:

כמו כן, אתה יכול גם לבדוק את החוצה:

המצבים הטובים ביותר לאייפון x אולטרה-דק-דק שאינם שוברים את הבנק

הורד: Kodi 17.6 RC1 APK, IPA לאנדרואיד, iOS שפורסם

WhatsApp Watusi iOS 11 הורדת IPA באייפון [אין צורך בפריצת כלא]

זמן פופקורן iOS 11 הורדת IPA באייפון [אין צורך בפריצת כלא]

שדרוג לאחור iOS 11/11.1 באייפון או ב- iPad [מדריך הדרכה]

הורד את iOS 11, 11.1, 11.0.3 קישורים והוגדר ב- iPhone X, 8, 7 Plus, 6S, 6, SE, iPad, iPod [הדרכה]

Jailbreak iOS 11 / 11.1 / 11.0.3 באייפון וכן ב- iPad [עדכון סטטוס]

אתה יכול לעמוד בנו בטוויטר, להוסיף אותנו למעגל שלך ב- Google+ או לאהוב את עמוד הפייסבוק שלנו כדי לעדכן את עצמך על כל העדכונים ממיקרוסופט, גוגל, אפל כמו גם באינטרנט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *